petak 03.09.2021.
19:53

Slaba utakmica našeg nacionalnog tima.

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

U okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo za igrače do 21 godine, reprezentacija Srbije je danas poražena na svom terenu u Staroj Pazovi od Ukrajine rezultatom 0:1.

Ukrajinci su od starta bili ozbiljniji rival od našeg nacionalnog tima, a do gola su stigli u već u 14. minutu kada je Kriskiv uspeo da postigne gol za pobedu svog tima.

Srbija je pojačala tempo na kraju utakmice, imali smo par šansi za izjednačenje, ali do promene rezultata nije bilo pa Ukrajinci, koji postaju polako noćna mora naše reprezentacije, bilo A ili U21, slave veliku pobedu.

Tedić i Stevanović su imali svoje šanse u nastavku susreta, Ukrajinci su se na kraju branili i uspeli su u nameri da njihova mreža ostane netaknuta.

Dakle, slab početak našeg nacionalnog tima, očekujemo od ove generacije predvođene igračima Mančester sitija Tedićem i Stevanovićem, kao i fudbalerom Verone Ivanom Ilićem, da promene kurs već u narednom meču...

Podsetimo, Srbija je u grupi sa Francuskom, Farskim ostrvima, Jermenijom i Severnom Makedonijom, pored Ukrajine.