Umalo tuča i u Bačkoj Topoli, a odmah zatim - treći gol Partizana!

20:33

Kako se bliži finiš meča, tenzije sve veće.

2023 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Uzbudljivo je večeras na TSC Areni, gde ekipe TSC-a i Partizana vode veliku borbu.

Ređaju se prilike na obe strane, odličan je tempo igre, a Partizan je početkom drugog poluvremena poveo golom Nemanje Jovića sa 2:1.

Sredinom drugog dela igre došlo je i do tenzija na terenu, malo je nedostajalo i do tuče, posle jednog klizećeg starta Kristijana Belića. On je startovao na loptu, ali je tom prilikom zakačio i bivšeg Zvezdinog omladinca Juga Stanojeva koji je burno reagovao, uneo se Beliču u lice, a odmah su tu pritrčali i kapiten Partizana Slobodan Urošević, pa štoper Igor Vujačič koji su opkoliki krilnog igrača TSC-a.

Pritrčali su tu i fudbaleri TSC-a, posle čega su se i Saša Jovanović i Igor Vujačić unosili u lice jedan drugom.

Srećom, sve se brzo smirilo, a epilog su žuti kartoni Uroševiću i Stanojevu.

Samo par minuta kasnije, u 70. minutu, Partizan je stigao i do trećeg gola koji je posle kornera sa desne strane postigao desni bek Partizana Aleksandar Filipović.