ponedeljak 26.07.2021.
20:57

Ekipa Kolubare iz Lazarevca je imala sve na svojoj strani, ali nije uspela da sačuva prednost.

Sportske.net

Kolubara iz Lazarevca je stigla do svog prvog boda u novoj sezoni, a mogla je do sva tri da je sačuvala prednost sa igračem više. Danas je Radnik iz Surdulice u Lazarevcu uspeo da stigne do boda, bilo je 1:1 (1:0).

Domaćin koji je bio bolji rival u prvom poluvremenu je stigao do prednosti već u 3. minutu utakmice preko Vučetića koji je šutirao sa 20-ak metara, čini se i da je golman Radnika morao bolje da reaguje. Svemu je prethodila katastrofalna greška odbrane gostiju.

Mogli su tu prednost domaći da udvostruče, ali se to nije desilo u prvom poluvremenu.

Odlične vesti za izabranike Dejana Đurđevića bio je i drugi žuti karton Oreščanina u 53. minutu utakmice, ali od tog trenutka Radnik je bio bolji tim.

Ređale su se šanse, Puletić je odlično dbranio, ali je poklekao nakon centaršuta Lukića u 74. minutu, Radmanovac je odlično skočio i pogodio mrežu za 1:1.

Kolubara je mogla do tri boda preko Nikolića koji je pogodio samo prečku, generalno je domaćin bio bolji rival, ali vremena nije bilo dovoljno da osvoje tri boda, pa možemo reći da gosti odlaze zadovoljniji kući.