08:45

Sloboda nema razloga za ponos...

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Užička Sloboda doživljava sunovrat, trenutno su u Srpskoj ligi Zapad, a ni tu se ne kotiraju toliko dobro.

Ipak, domaćin u duelu na stadionu u Užicu je slavio protiv kragujevačke Sušice sa 2:0 u duelu koji će ostati u senci onoga što se dogodilo u prvom poluvremenu.

"Žurnal" prenosi da se incident desio u 15. minutu utakmice kada je trener golmana domaćeg tima Veljko Simić udario pesnicom šefa stručnog štaba Užičana, Gorana Đukića.

Simić je iz nepoznatih razloga udario šefa struke, a Đukić se od siline udarca zateturao. Počinilac je na kraju napustio stadion, kako je javio pomenuti list, a ubrzo se pojavila i policija koja je uzimala izjave novinara i snimke kamera.

Sednica UO Slobode je zakazana za danas popodne, tada će biti sve jasnije.

Inače, postoji i snimak sa ove utakmice, ali fale detalji od 12. do 19. minuta, baš kada se desio incident.