UŽIVO - Golovi na obe strane, još ima nade za Zvezdu!

utorak 07.11.2023.
22:41

U jeku Zvezdine inicijative.

Kada je izgledalo da je Crvena zvezda blizu izjednačenja, Lajpcig je stigao i do drugog gola na ''Marakani''.

Samo par minuta posle stopostotne prilike koju je na centaršut Nedeljkovića propustio Piter Olajinka, gosti iz Nemačke sunekako uspeli da se oslobode velikog pritiska crveno-belih i iz kontrre stiglu do vođstva od 2:0.

Openda je protutnjao u kazneni prostor Crvene zvezde i pored Milana Rodića uspeo da dođe u poziciju za šut, pa je iskosa sa leve strane poslao precizan udarac u Glazerovu mrežu - 0:2.

Zvezda je uzvratila preko Kange koji u 82. minutu vraća nadu srpskom šampionu. Bio je to pokušaj centaršuta Kange, ali niko nije zakačio tu loptu od njegovih saigrača, pa ona završava u levom uglu gola golmana Blasviča - 1:2.