UŽIVO - IMT vodi 2:0, Partizanu VAR poništio gol!

21:23

Crno-beli u nokdaunu.

2023 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Partizan stvara šanse, IMT daje golove!

To je utisak posle prvih 60 minuta igre na ''Krovu'', gde IMT protiv crno-belih vodi sa 2:0.

Domaći su poveli već u petom minutu golom Vukića posle brzog prodora Luke Lukovića po desnoj strani, a na 2:0 povisio je Kodžić, posle odličnog centaršuta Radočaja sa desne strane.

Između ta dva gola domaćih, Partizan je stvorio nekoliko izgldnih prilika, uglavnom preko Meniga, kao i Kalulua, Severine, ali nije ih koristio.

Ipak, četiri minuta posle drugog gola ''traktorista, Partizan pogađa mrežu preko Aranđela Stojkovića. Bek Partizana je posle šuta Saldanje prihvatio odbijenu loptu i poslao je u mrežu sa oko pet metara.

Usledila je provera u VAR sobi da li je Stojković bio u ofsajdu, potrajalo je to par minuta, posle čega je presuđeno da gol nije regularan, ostalo je 2:0!