UŽIVO - Zvižduci prošlost posle Engleske? Piksi u Leskovcu dočekan aplauzima
Zanimljiv detalj sa meča na stadionu Dubočica.
Povezane vesti
Od Grčke do Grčke i "pakleni" oktobar za Srbiju - izašao raspored za Ligu nacija!
Paunović posle žreba poručio igračima: "Svim srcem bi trebalo da zagrizemo"
Stvaranje nove istorije, ko će biti ''novi Lane'' - Srbija je dugo čekala na susrete sa Nemačkom, Grčkom, a pogotovo Holandijom!
Žreb za Ligu nacija - Ništa od susreta Srbije i Hrvatske, stižu nam Nemci, Holanđani, ali i Ivan Jovanović!
Meč fudbalske reprezentacije Srbije u Leskovcu trenutno je u toku, a pre početka istog zabeležen je jedan zanimljiv detalj.
Naime, prilikom iščitavanja članova srpskog nacionalnog tima, publika na stadionu Dubočica pozdravila je čitavu delegaciju, uključujući i selektora Dragana Stojkovića Piksija koji je bio izviždan u nekoliko poslednjih utakmica na domaćem terenu.
Interesatno, ova promena u raspoloženju dogodila se samo mesec dana nakon istorijskog poraza od selekcije Engleske koja je u Beogradu porazila “orlove” rezultatom 5:0.
Na stadionu “Rajko Mitić” tada su se mogli čuti i povici “Piksi, odlazi”, a sam selektor istakao je da se radi o “politički motivisanim zvižducima”.
Ove večeri, pak, dočekan je aplauzima…
2 Komentara
Zemunac
pa kad ste nakrcali,tj dali karte samo režimskim(ćaci)navijačima...NAGLAŠAVAM PODELILI!!!
Dusan93
Pa normalno, kad karte za mec nisu bile u prodaji! 😁