ponedeljak 22.11.2021.
16:57

Penal spasio "brđane".

Starsport.rs

U poslednjem meču 17. kola Superlige Srbije Novi Pazar i Čukarički odigrali su nerešeno 1:1 na Banovom brdu.

Iako su domaći držali više loptu u nogama, nisu stvorili ozbiljnih prilika da ugroze gol Pazara.

Novi Pazar je poveo u minutu preko Bojana Čečarića, koji je postigao i jedini gol na meču. Iz neposredne blizine uspešno je šutirao, a golman je bio bez rešenja.

Najbolju priliku Čuka je imala preko Roganovića, koji je pogodio stativu na žalost "brđana".

Čukarički je pokazivao inicijativu u prvih 20 minuta drugog dela i pokušao da stigne do izjednačujućeg pogotka, ali realizacija šuta nije bila najbolja.

Sporna situacija desila se prilikom napada domaćeg tima kada je lopta udarila Pavišića u ruku i sudija je pokazao na belu tačku. Čukarički je stigao do izjednačenje u nadoknadi preko penala, a Pazaru je izmakla prva pobeda u gostima ove sezone.

Sudija je nešto ranije svirao kraj utakmice, pa su mnogi igrači i stručni štab reagovali sa negodovanjem smatrajući da je utakmica trebala da se igra još nekoliko minuta.

Posle ovog meča Čukarički je i dalje treći sa 28 bodova, dok je Pazar poslednji sa 12.