Vazura bodri ''Orlove'', šta u Partizanu misle o promenama u FSS?
Za početak, da nas ''Orlovi'' obraduju...
Povezane vesti
Ko su nova lica u Partizanovom timu i mogu li da postanu prava pojačanja?
Saša Ilić poveo 26 igrača u Sloveniju - Objavljen kompletan spisak i termini pripremnih utakmica
Najavljeno - učinjeno: Sek je Partizanov do 2029. godine!
"Partizanov Haland" otkriva kako se odlučio za crno-bele i na čiju preporuku je došao
Reprezentacija Srbije večeras protiv Irske na ''Rajku Mitiću'' vodi borbu sa Irskom za prvi trijumf u kvalifikacijama za Mundijal u Kataru, a utakmicu prati i generalni direktor Partizana Miloš Vazura.
On je u kraćem razgovoru za ''Telegraf'' kratko prokomentarisao promenu na klupi ''Orlova'', kao i odlazak Slaviše Kokeze sa čela FSS.
Novom selektoru je pružio podršku.
''Dobili smo najbolje moguće rešenje za selektora. Vratili smo veliko ime u srpski fudbal. Dobili dobru energiju. Poželeo bih mu puno sreće i uspeha'', istakao je Vazura.
Mesto predsednika Saveza je sada upražnjeno, ali se Partizan po tom pitanju još ne oglašava.
''Još uvek je rano, kada budemo došli do tih stvari izaći ćemo u javnost sa jasnim stavom'', konstatovao je Vazura.
0 Komentara