Vojvodina izvukla bod sa igračem više, Lučanci predali Pazarcima ''fenjer''

nedelja 03.10.2021.
22:22

U senci pobeda Partizana i Zvezde, danas odigrane još dve utakmice 12. kola Superlige.

fkvojvodina.rs

Velika borba vodila se na novosadskom ''Karađorđu'', gde je Vojvodina remizirala sa niškim Radničkim, 1:1.

Nišlije su povele u 34. minutu golom Lazara Arsića, ali su dvadeset minuta kasnije ostale sa igračem manje na terenu. Brojčanu prednost Vojvodina je iskoristila u 74. minutu kada je Mirko Topić postigao izjednačujući gol i doneo bod Novosađanima.

Vojvodina je sada šesta na tabeli sa 16 bodova, Nišlije su osme sa dva boda manje.

U Lučanima je ekipa Mladosti ubedljivo savladala Novi Pazar rezultatom 3:0 i tako Pazarcima prepustila poslednje mesto na tabeli.

Vođstvo ekipi Mladosti doneo je Cvetković u 36. minutu, a sve dileme oko pobednika rešio je Danoski sa dva gola početkom drugog poluvremena - u 51. i 54. minutu meča.

Mladost se ovom pobedom probila na 15. mesto sa osam bodova, Pazarci imaju sedam na poslednjem mestu.