20:40

Još jedan remi.

fkvojvodina.rs

Fudbaleri Vojvodine imali su danas i drugu proveru na pripremama u Sloveniji i još jednom su remizirali.

Posle 2:2 sa rumunskim Ocelulom, Vojvodina je danas igrala nerešeno, 1:1, sa slovenačkom ekipom Aluminija.

Vojvodina je povela iz prve prave prilike na utakmici. Igrao se 13. minut, Bjeković je uputio udarac sa desne strane, ali lopta dolazi do Vukčevića koji sa oko šest metara pogađa mrežu - 1:0.

Samo jedanaest minuta je potrajalo ovo vođstvo Vojvodine. Aluminij je do izjednačenja takođe stigao iz svoje prve ozbiljnije prilike. Brest je pobegao defanzivcima Vojvodine po levoj strani, na kraju ga je golman Toroman oborio u kaznenom prostoru i skrivio jedanaesterac. Brest je i izveo taj udarac sa bele tačke i savladao Toromana za konačnih 1:1.

Nastavak meča nije doneo previše zanimljivog sadržaja. Vojvodina je imala par obećavajućih pokušaja preko Kabića i Bukinca u drugom poluvremenu, ali novih promena rezultata nije bilo.

Vojvodina je nastupila u sastavu: Toroman (od 46. Puškić), Bjeković, Jeličić (od 58. Tanjga), Ljubisavljević, Bukinac, Milosavljević, Miletić (od 46. Traore), Kabić (od 75. Radulović), Vukčević (od 46. Kovačev), Baraj (od 58. Jovanović), Ivanović.

Naredni meč ekipa Vojvodine odigraće u utorak protiv Slaven Belupa.