Vojvodina pregazila Rad za polufinale Kupa!

sreda 06.04.2022.
20:19

Banjica lako osvojena.

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Fudbaleri Vojvodine obezbedili su plasman u polufinale Kupa Srbije pošto su već nakon prvih 45 minuta vodili sa ogromih 4:0, a u nastavku meča sačuvali ubedljivu prednost iz uvodne polovine meča.

Razlika u kvalitetu videla se već u startu. Vođstvo gostima iz Novog Sada doneo je Vukčević već u 10. minutu, a zatim je Simić sedam minuta kasnije sa penala duplirao prednost "Lala".

U prvom minutu nadoknade vreme Zukić je povisio na 4:0, a prethodno je treći gol za goste postigao u 24. minutu Topić postigao najlepši gol u prvom poluvremenu.

Vojvodina se tako pridružila Novom Pazaru, Partizanu i Crvenoj zvezdi u četvrtfinalu Kupa, takmičenja koji su prvi i jedini put osvojili 2014. godine pobedom nad Jagodinom u finalu odigranom u Humskoj.