Vojvodini teško bez Čumića, Spartak joj očitao lekciju - Kako izgleda tabela Superlige na kraju uzbudljivog dana?

subota 16.09.2023.
22:19

Subotičanima vojvođanski derbi.

2023 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Večerašnji program u okviru sedmog kola Superlige kompletiran je utakmicom u Subotici, gde je Spartak na svom terenu savladao ekipu Vojvodine sa 2:0.

Ovo je prva utakmica za Vojvodinu posle odlaska kapitena Nikole Čumića u Rubin, a bez njega u timu ekipa trenera Ranka Popovića nije uspevala da iskoristi brojne prilike koje je stvorila u ovom meču.

A dok je Vojvodina promašivala, Spartak je svoje šanse koristio, prvu već u 15. minutu kada je Tanasijević doneo prednost domaćinu.

Konačnih 2:0 postavio je iskusni Vojo Ubiparip, golom u 55. minutu na asistenciju Đurasovića.

Vojvodini je ovo treći poraz u sedam kola, ima osam bodova na devetom mestu, a Spartak sada ima bod više na sedmoj poziciji.

Prilika je da na kraju pogledamo i kompletnu tabelu posle vrlo zanimljivih dešavanja danas, pogotovo posle poraza Crvene zvezde na Banovom brdu (2:1).