subota 01.04.2023.
21:54

Izgleda da je sve rešeno.

2023 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Ulazimo u sam finiš derbija na ''Karađorđu'', Vojvodina je povela protiv Partizana sa 2:1!

Vodeći gol postigao je Filip Malbašić na asistenciju Čumića u desetom minutu drugog poluvremena, a prednost je duplirao još jedan bivši napadač Partizana Nemanja Nikolić u 83. minutu meča.

Sve se dogodilo posle kiksa desnog beka Partizana Marka Živkovića koji se okliznuo, čime se otvorio veliki prostor za brz napad Vojvodine preko Nikolića koji je iskosa sa leve strane pogodio suprotni ugao Stevanovićevog gola za 2:0!

Osim šanse Baždara pre drugog gola Vojvodine, Partizan večeras nije pokazao gotovo ništa i sve više liči na prosečni superligaški tim, a ne na ekipu koja želi drugo mesto i izlazak u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Nadu crno-belima je u 90. minutu vratio Danilo Pantić lepim golom iz slobodnog udarca, smanjio je Partizan na 2:1, ali čini se prekasno.