Voša nadoknadila 0:2 u prvoj proveri u Sloveniji

sreda 05.07.2023.
20:20

Remi "stare dame".

fkvojvodina.rs

Fudbaleri Vojvodine remizirali su sa ekipom Ocelula rezultatom 2:2 u prvom prijateljskom meču na pripremama na Mariborskom Pohorju.

Strelci za Vojvodinu bili su Filip Malbašić u 64. i Nikola Čumić u 73. minutu.

U 35. minutu Ocelul je poveo, strelac je bio Bodisteanu koji je ostao sam na 18 metara i preciznim udarcem u levi ugao savladao nemoćnog Carevića.

U 62. minutu Ocelul je duplirao prednost, nakon greške Busnića, Oktavijan je proigrao Sirjana koji je pogodio prazan gol za 0:2.

Ipak, Voša je odmah uzvratila, posle dva minuta, Vukić je dugu loptu Carevića glavom prosledio do Malbašića koji je izašao sam na golmana i pogodio dalji ugao za 1:2.

U 73. minutu Voša je došla do zasluženog izjednačenja golom Čumića, koji je prihvatio dugu loptu i u trku je primio i potom pogodio dalji ugao iskosa sa leve strane za 2:2

Vojvodina: Carević, Lazarević, Crnomarković, Busnić, Antonijević, Zukić, Kajević (od 78. Miletić), Malbašić, Nikolić, Čumić (od 78. Ivanović), Vukić (od 88. Jovanović).