Voždovac trijumfom pobegao Kragujevčanima, Stanisavljević doneo Lučancima bodove iz Lazarevca!

petak 21.04.2023.
20:56

U terminu od 19 časova odigrane su dve utakmice Super lige Srbije.

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

U prvom kolu plej-ofa šampionata Srbije, fudbaleri Voždovca savladali su u Beogradu ekipu Radničkog iz Kragujevca rezultatom 2:1.

Domaćin je posle nešto konkretnije igre poveo u 20. minutu kada je pogodio Bogdan Jočić, da bi u 84. minutu Edin Ajdinović udvostručio prednost domaće ekipe.

Tračak nade gostima u pozitivan rezultat dao je Damjan Krajišnik sa penala u 90. minutu, ali više od toga nisu mogli.

Mladost iz Lučana je u prvom kolu plej-auta savladala Kolubaru u Lazarevcu sa 1:0.

Strelac jedinog pogotka bio je Stefan Stanisavljević u osmom minutu, dok je Mirić sa penala propustio priliku da uveća vođstvo posle isključenja Milojevića.