20:10

Biće veoma zanimljivo videti ko će ući u Super ligu Srbije.

Dusan Milenkovic/Starsport.rs ©

OFK Beograd je ponovo prosuo bodove.

Danas je na Karaburmi ekipa Smedereva odnela sva tri boda u derbiju kola pa su "oklopnici" dokazali da je poraz od Grafičara bio samo trenutak slabosti.

Mituljikić je doveo OFK u prednost u 45. minutu utakmice, da bi u nastavku do potpunog preokreta Smederevce odveli Marković i Kostić.

Sjajni Tekstilac nastavlja sa dobrim partijama, oni su danas savladali Radnički iz Sremske Mitrovice rezultatom 5:2.

Već posle pola sata igre je bilo 3:0 preko Kodžića, Davidovića i Markovića, da bi Gajić dao nadu gostima da mogu do povoljnog rezultata.

Ipak, Ukačukvu i Zličić su rešili pitanje pobednika, a utešan gol za goste delo je Cvetkovića.

Slavila je i Inđija, oni su bili bolji od Kolubare iz Lazarevca rezultatom 0:3. Janjić u 60, Stojanović u 87. minutu i Vuković u 3. minutu nadoknade bili su strelci za goste.