Zahid se brzo snašao posle Partizana, ostvariće veliku želju!

Autor: Darko Mitrović
četvrtak 28.05.2026.
12:15
Izvor: Sportske.net

Već se priključio novoj ekipi.

Luka Milosavljevic/STARSPORT ©
Luka Milosavljevic/STARSPORT ©

Povezane vesti

Gajas Zahid je pre par nedelja okončao saradnju sa Partizanom, koja na kraju nije bila onakva kako je to izgledalo u njegovoj prvoj sezoni po dolasku u Humskoj.

Povreda koju je u oktobru 2024. godine doživeo protiv kragujevačkog Radničkog je sve pokvarila. Posle toga je imao dugu pauzu, a posle povratka na teren više nije bio onaj igrač u koga su se naviojači Partizana ''zaljubili''. Osim toga, postao je i nezadovoljan svojim statusom, pa je imao i konflikt sa bivšim trenerom crno-belih Nenadom Stojalkovićem, zbog čega je neko vreme bio sklonjen iz tima i individualno je trenirao.

Ove sezone je imao samo 12 nastupa, bez postignutog gola, a upisao je jednu asistenciju. Premalo za ono što se od njega očekivalo, pa je bilo jasno da će po isteku ugovora sa crno-belima potražiti novu sredinu.

I, izgleda da ju je već našao.

Prema informacijama iz Norveške, 31-godišnji Zahid se priključio treninzima tamošnje Valerenge, gde je i ponikao i u kojoj je nastupao do leta 2017. godine kada je prešao u kiparski APOEL.

Kasnije je igrao i za Panatinaikos i Ankaraguču, odakle je u leto 2023. godine došao u Partizan.

On za sada samo održava formu u Valerengi, još nije potpisao ugovor, ali je norveškim novinarima potvrdio da je ''oduvek želeo da se vrati u Valerengu''.

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke