Zasluženo - Spartak do tri boda u Subotici!

nedelja 13.08.2023.
23:00

Pobeda Spartaka bez velikih problema.

Pobeda Spartaka u trećem kolu domaćeg šampionata, savladana je ekipa Železničara iz Pančeva, bilo je ubedljivih 3:0 (1:0).

Posle odbitka, lopta dolazi do Bjelovića koji zakucava loptu u mrežu, lopta se od prečke odbila u gol za 1:0 od 25. minuta utakmice.

U prvom poluvremenu smo videli i dva promašena penala, Bijelovića u 31. na jednoj, odnosno Romanića na drugoj strani osam minuta kasnije.

U 84. minutu sve je bilo rešeno, Vojo Ubiparip je iskoristio dobar centaršut i glavom poslao loptu kroz noge golmanu Živkoviću.

Konačnih 3:0 samo minut kasnije postavlja Miloš Urošević koji je dobio upotrebljivu loptu, ušao u kazneni prostor i matirao Živkovića za konačnih 3:0.

Generalno gledano, Spartak dosta bolji tim danas, zaslužena pobeda, a gosti su svoju šansu propustili u prvom poluvremenu.