ponedeljak 03.06.2024.
21:55

Sad imamo kompletan spisak učesnika Superlige u sezoni 2024/25.

Andrija Sokovic/Starsport

Revanš-utakmicom baraža između Železničara i Inđije spuštena je zavesa na ovu superligašku sezonu.

Pančevci su uspeli da izbore opstanal u elitnom društvu, pošto su i drugi put bili bolji od Inđije, ovog puta na svom terenu, rezultatom 2:0. Podsetimo, prvi meč je ekipa Železničara kao gost dobila sa 2:1, pa nije bilo veće rezultatske neizvesnosti večeras.

Već u 15. minutu meča Kahvić je doveo Pančevce u vođstvo i značajno olakšao posao svom timu u nastavku meča, a konačnih 2:0 postavio je Đorđević iz jedanaesterca na ulasku u nadoknadu vremena.

Prema tome, u odnosu na aktuelnu sezonu novi članovi Superlige sledeće sezone biće OFK Beograd, Jedinstvo Ub i Tekstilac, a u Prvu ligu Srbije preselili su se Radnik, Voždovac i Javor Matis.