Železničar ponovio "nulu" i uzeo bod u Subotici!
I Spartak opet remizirao.
Povezane vesti
UŽIVO - Letnji prelazni rok u Super ligi! Transferi, sastavi timova i ''lične karte'' klubova
Železničar ne staje - Došlo i drugo letnje pojačanje, štoper iz Bazelove akademije
U Kragujevcu ne staju, promene na svim nivoima, a najnovija je - Dejan Joksimović!
Železničar doveo Čelsijevog pitomca kao prvo letnje pojačanje!
Fudbaleri subotičkog Spartaka i Železničara u Pančevu remizirali su bez golova, 0:0, u meču 22. kola Super lige Srbije.
Tako su obe ekipe upisale i drugi nerešeni rezultat na startu prolećnog dela prvenstva, jer je Spartak u prethodnoj rundi odigrao 2:2 sa Partizanom, dok je Železničar u Pančevu remizirao sa niškim Radničkim identičnim rezultatom kao i večeras - 0:0.
Nismo videli preterano lep meč na severu Srbije. Imali su gosti više prilika da stignu do sva tri boda, ali je na kraju nerešen ishod i najpravedniji.
Posle osvojenog boda u Subotici Železničar je 11. na tabeli sa 27 bodova, dok je Spartak 14. i ima četiri poena manje od Pančevaca.
0 Komentara