Železničar zadržao najboljeg štopera Super lige - Potpisan novi ugovor, ambicije još veće
Milikić ne mrda iz Pančeva
Povezane vesti
Pančevački Železničar nastavlja da pokazuje ambiciju i za narednu evropsku sezonu, pošto je sada "zacementirao" još jednog igrača, zvanično najboljeg štopera Super lige prošle sezone.
Mirko Milikić je posle sjajno odigrane sezone sada produžio ugovor do 2028. godine!
Pouzdani defanzivac je u Železničar stigao 2022. godine, a svojim igrama i zalaganjem postao je u jednog od lidera pančevačkog tima i dao veliki doprinos rezultatima kluba.
Sjajne partije u plavo-belom dresu preporučile su ga i za A reprezentaciju Srbije, gde je dobio poziv selektora za prijateljske utakmice nacionalnog tima.
Produžetak saradnje za Milikića predstavlja veliko priznanje i potvrdu dobrog rada.
"Produžetak saradnje za mene predstavlja veliko priznanje. Zahvalan sam na ukazanom poverenju i ponosan što sam deo ambicioznog kluba koji iz godine u godinu raste i želi da ostvaruje sve veće rezultate. Iza nas je sjajna sezona, kako za klub, tako i za mene lično. Zajedno smo napredovali, ostvarili dobre rezultate i pokazali da se naporan rad, posvećenost i zajedništvo uvek isplate. Od prvog dana verovali smo u sebe i u to da možemo da ostvarimo dobar rezultat. Upravo su nas ta vera, veliko zajedništvo i želja za napretkom doveli do ciljeva koje smo ostvarili", istakao je 24-godišnji defanzivac.
Poziv u A nacionalnu selekciju Srbije, selektora Veljka Paunovića.
"Poziv selektora mi mnogo znači i predstavlja veliko priznanje. Velika je čast nositi dres svoje zemlje, a na meni je da nastavim da radim još jače kako bih i ubuduće zasluživao poverenje i nove pozive."
Kakve su ambicije i očekivanja u novoj sezoni?
"U novu sezonu ulazim sa velikom željom za dokazivanjem i daljim napretkom. Pozivam naše navijače da budu uz nas na svakoj domaćoj utakmici, kao i prošle sezone. Verujemo u sebe i učinićemo sve da ih dobrim igrama i rezultatima ponovo obradujemo".
0 Komentara