Žemberi o Vošinim snovima za trofeje: "Dragoljub je duhovit čovek"

Autor: Aleksandar Golubović
subota 10.01.2026.
12:30
Izvor: Sportske.net, Sport klub

Prvi čovek TSC-a o Zbiljićevoj hrabroj izjavi.

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs
Srdjan Stevanovic/Starsport.rs

Povezane vesti

Pomalo neuobičajeno zazvučala je želja prvog čoveka Vojvodine Dragoljuba Zbiljića da će poznati novosadski superligaš napasti duplu krunu u eri dominacije Crvene zvezde i inferiornosti Partizana, a predsednik TSC-a Janoš Žemberi sa osmehom je prihvatio ovu misao, verujući da ipak nije daleko od istine.

Teško da je u skorije vreme bio neki funkcioner u srpskom fudbalu poput Zbiljića čije izjave su tako odisale optimizmom, a za ljude koji ga bolje poznaju, poput Žemberuja, ovakve tvrdnje jesu duhovite, ali ne bi ih trebalo potceniti.

"To je Dragoljub, znate njega, pozovite ga… Baš je dobar za podkast, duhovit! Šali se malo, ali i ozbiljno misli. Može on to, Vojvodina ima dobar budžet i ekipu, bilo je vreme posle toliko godina i ulaganja, da stvori dobre rezultate. Po budžetu, Novosađani bi trebalo da budu drugi na tabeli. Kup odlučuje jedna utakmica, zašto da ne osvoje trofej? Dobra Vojvodina potrebna je srpskom fudbalu", rekao je Žemberi, gostujući u podkastu "Wish&Goal".

Zatim je direktnije progovorio o pomoći države Crvenoj zvezdi i Partizanu.

"Nemam problem da država daje novac Zvezdi i Partizanu, sve to ide u sport. Valjda pomoći kome je potrebno, ali – u skladu sa tim, onda i stvarajte. Nije problem što se njima daje, već što drugi nemaju takvu pomoć", rekao je prvi čovek TSC-a.

☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷

Admiral Bet vam nudi sjajne kvote kada je u pitanju klađenje na fudbal, kao i mogućnost klađenja uživo tokom same utakmice.

Čitavu ponudu klađenja na fudbal i rezultate uživo možete ispratiti i online na sajtu Admiral Bet.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke