Zvanično - Partizan potpisao prvo letnje pojačanje, već vredi duplo više!
Odličan posao "crno-belih", tvrde mnogi...
Povezane vesti
Ponosni Ćetković posle odlaska iz Partizana poslao poruku ''igračima, navijačima i svim dobrim ljudima u klubu''
''Pravili smo ozbiljne transfere'' - Sa Partizanom osvojio pet titula za pet godina, a hteo je još, i još...
Partizanovim problemima nema kraja, šta je sa Andrejom Kostićem?
Vojvodina ili Partizan - Ko će na Zvezdu na startu plej-ofa? Evo kako izgleda raspored u naredna dva kola!
Partizan je danas završio veliki posao.
Iz Humske je stigla potvrda da je otkupljen ugovor Filipa Holendera.
Reprezentativac Mađarske stigao je iz Lugana na početku sezone kao pozajmljen igrač što su "crno-beli" platili 50.000 evra.
Partizan je odlučio da aktivira otkupnu klauzulu u iznosu od 450.000 evra i preuzme kompletna prava nad strelcem devet golova ove sezone.
Holender je na to dodao još četiri asistencije, posebno se istakao u drugom delu sezone, a treba očekivati i da bude u sastavu reprezentacije Mađarske na predstojećem Evropskom prvenstvu.
Procena je "crno-belih" da će ta činjenica dodatno podići cenu fudbalera kojeg Transfermarkt procenjuje na 1.000.000 evra, čak duplo više od onoga što je Partizan platio uključujući i pozajmicu.

Zbog dobrih partija koje je pružio od dolaska u Partizan do danas, FK Partizan je iskoristio klauzulu za otkup ugovora igrača Filipa Holendera .
U Beogradu, 7.5.2021.
FK Partizan
— FK Partizan (@FKPartizanBG) May 7, 2021
1 Komentara
Slavko1234
Pravo pojacanje ce biti kad ova uprava ode