Zvanično - Partizan promovisao drugo pojačanje!
Povratak, po treći put!
Povezane vesti
Ko su nova lica u Partizanovom timu i mogu li da postanu prava pojačanja?
Saša Ilić poveo 26 igrača u Sloveniju - Objavljen kompletan spisak i termini pripremnih utakmica
Najavljeno - učinjeno: Sek je Partizanov do 2029. godine!
"Partizanov Haland" otkriva kako se odlučio za crno-bele i na čiju preporuku je došao
Fudbalski klub Partizan ozvaničio je dolazak veznog igrača Danila Pantića.
Po treći put, bivši vezista Čelsija nosiće dres kluba iz Humske, nakon što je prethodno karijeru započeo upravo u Partizanu i kao veliki talenat bio želja Čelsija, kao i mnogobrojni fudbaleri širom sveta.
Na isti način, postupali su i sa njim i on se "kalio" na pozajmicama u Evropi. Od Vitesea i Ekslsiora, do Partizana, Fehrevara i prošle sezone Čukaričkog.
Stafio je paraf na trogodišnji ugovor sa crno-belima i postao jedan od nekolicine koji su tri puta nosili opremu Partizana.
Podsećamo, juče je Miloš Vazura obećao navijačima Partizana pojačanja pred duele sa Dunajskom Stredom. Prvo je stiglo u vidu Siniše Saničanina, sada je tu i Pantić.

0 Komentara