Zvezda dobija kapitalno pojačanje za 1.700.000 evra

Autor: Nemanja Janošev
subota 05.07.2025.
10:46
Izvor: Sportske.net

Crveno-beli dobijaju defanzivnog vezistu.

EPA-EFE/JUAN IGNACIO RONCORONI
EPA-EFE/JUAN IGNACIO RONCORONI

Povezane vesti

Fudbalski klub Crvena zvezda zatvorio je bitno pojačanje na poziciji defanzivnog veznog pošto je dogovoren transfer Mahmuda Bajoa iz Dunajske Strede.

Miloš Veljković, Rodrigao, Nair Tiknizjan i Mahmud Bajo. To je za sada kvartet pojačanja crveno-belih, ako je suditi onome što je objavio Informer.

Vladan Milojević će dobiti stamenog defanzivnog vezistu što je pozicija koja je bila prekopotrebna ekipi u minuloj kampanji, a posebno se to videlo u evropskim utakmicama. Rade Krunić i Timi Maks Elšnik (ukoliko ostane) imaće podršku u vidu dvadesetogodišnjeg Gambijca za kojeg će srpski šampion platiti 1.700.000 evra.

On bi trebalo da potpiše trogodišnji ugovor uz platu od 420.000 po sezoni.

Bajo je odigrao četiri meča za "A" selekciju Gambije, a prethodno je prošao kroz mlađe kategorije nacionalnog tima

U Evropu je došao iz Talinding junajteda. Krenuo je od omladinskog pogona Granade, a potom je otišao u slovačku Podbrezovu, a zatim u Dunajsku Stredu.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke