Zvezda igrala između dva meča - Pogađali svi koji su morali!

Autor: Nemanja Janošev
sreda 20.07.2022.
23:36

Velika konkurencija traži da i na ovakvim utakmicama budete maksimalno fokusirani, što pojedinci jesu uspeli.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT/2022

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su trening susret sa Jedinstvom iz Surčina i pobedili sa ubedljivih 5:1.

Između dve superligaške utakmice, Dejan Stanković je rešio da pruži priliku momcima koji su do sada imali manju minutažu, posebno onim u napadu gde je konkurencija u ovom trenutku paklena.

A kada je tako, utakmice poput duela sa Jedinstvom prava su prilika da se pojedinci dokažu, što u ovom slučaju Zvezdini napadači jesu uspeli u određenoj meri.

Skupo plaćeni Nemanja Motika od kojeg se najbolje tek očekuje bio je dvostruki strelac, dok su golove postizali još i Ohi Omoijuanfo i Vladimir Lučić. Ohi je pao u potpuno drugi plan nakon povrede zadobijene na pripremam i odigrao je tek dvadesetak minuta od početka sezone i to sve protiv Kolubare u poslednjem meču. Tu je i Vladimir Lučić koji se bori za višu minutažu i želi da pokaže da do nje može uprkos zaista opakoj konkurenciji.

Nastupao je i El Fardu Ben čiji je prodor u drugom poluvremenu utakmice doprineo da prednost bude uvećana na 3:0.

Crvenu zvezdu u nedelju očekuje duel sa subotičkim Spartakom na stadionu "Rajko Mitić", a koliko je i da li ovaj meč uticao na Dejana Stankovića da upotrebi određene fudbalere saznaćemo upravo tad.