Zvezda imala sreću u finišu, Ben zabrinuo Stankovića i navijače (POLUVREME)

četvrtak 16.09.2021.
19:32

Mreže miruju u Beogradu.

EPA-EFE/ANDREJ CUKIC

Posle prvih 45 minuta meča između Crvene zvezde i Brage u Beogradu, rezultat je 0:0.

Odmah na početku videli smo veoma živu igru na obe strane, prvi su zapretili Portugalci, a najbolju priliku propustili su sredinom poluvremena kada je Orta šutirao preko gola nakon što se lopta odbila od Dragovića.

Već u sledećem napadu Zvezda je imala veliku priliku kada je odbitak od šuta Bena umalo završio u golu Brage.

Probao je nakon toga i Kanga sa distance, ušlo se u nešto mirniji ritam igre, ali povreda Bena će sasvim sigurno zabrinuti Dejana Stankovića.

Ušao je Loik Dioni, navijači se nadaju da bi on mogao da donese prevagu u nastavku meča, ali Braga je imala dve velike prilike u poslednjim trenucima meča.

Prvo je Dragović uspeo da interveniše pored Pijazona, da bi Galeno pogodio stativu posle kornera.