Zvezda odredila cene karata za meč protiv Boda
Prioritet kupovine imaju vlasnici sezonskih ulaznica.
Povezane vesti
Stopama Nedeljkovića i Mimovića, još jedan Zvezdin biser postao profesionalac!
Dragiša Binić: ''Evo šanse za analitičare, neka uzmu Partizan!''
Dule Savić se pred Lil uzda u francusku izreku: "Nikada dva bez tri"
Zvezdini igrači bogato nagrađeni za pobedu u derbiju, čeka ih još veća premija ako prođu Lil
Pred fudbalerima Crvene zvezde je dvomeč sa norveškim prvakom Bodo/Glimtom u plej-ofu kvalifikacija za Ligu šampiona, koji će odrediti da li će crveno-beli biti deo istorijskog novog formata elitnog takmičenja ili će morati sa se zadovolji Ligom Evrope, u slučaju neuspeha.
Prva utakmica igra se u utorak od 21 sat u Norveškoj, a revanš je 28. avgusta na stadionu "Rajko Mitić" u Beogradu.
Crvena zvezda je već odredila cene ulaznica za duel na svom stadionu. Najjeftinije su 1.200 dinara, a najskuplje u prodaji 4.000.
Za severnu i istočnu tribinu potrebno je izdvojiti 1.200 dinara, mesto na istočnom delu stadiona je 2.200 dinara, zapadnom 2.600, a na tribini "Siniša Mihajlović" 4.000 dinara.
Tokom vikenda prioritet kupovine imaju vlasnici sezonskih ulaznica i oni mogu da kupe po dve ulaznice, a slobodna prodaja na blagajni počeće u ponedeljak od 10 sati.
Navijači sa aktivnom članarinom za sezonu 2024/25. ulaznice mogu da kupe i uz popust od 200 dinara po jednoj.
0 Komentara