Zvezda promašuje penale, Ranđelović kao Lukač, ali kornere izvodi SAVRŠENO!

subota 17.04.2021.
20:40

Opet je Zvezda dala gol posle kornera.

STARSPORT photo Belgrade Serbia

Ako je neki segment igre Dejan Stanković doveo maltene do savršenstva u Crvenoj zvezdi, to je izvođenje kornera.

Sve su ređi mečevi ove sezone u kojima Zvezda ne postigne gol posle kornera. Za udarce iz ugla crveno-belih rešenja nisu imali ni u Milanu, ni u Partizanu, a ni večeras u ekipi Radnika iz Surdulice, koja je posle prvog poluvremena vodila sa 1:0.

I, baš kao u derbiju protiv Partizana, posle desetak minuta igre u nastavku, Zvezda postiže gol posle kornera. Sada ga je Nikolić odlično izveo sa leve strane, a loptu je glavom zahvatio Seku Sanogo, ona je zakačila Stojanovića i završila u mreži golmana Ranđelovića - 1:1.

Podsetimo, u prvom poluvremenu Falko nije iskoristio penal za Zvezdu, ali drugi penal za domaće iznudio je Aksel Bakajoko u 71. minutu, tek što je ušao u igru.

Ovoga puta, najstrožu kaznu izveo je Mirko Ivanić, ali golman Ranđelović opet brani! Dva penala odbranio je protiv Zvezde odlični golman Radnika, nešto poput nekadašnjeg golmana Partizana Milana Lukača pre nekoliko godina.