Zvezda vodi na Banjici, Rad se ne predaje! (POLUVREME)

sreda 05.05.2021.
18:52

Zanimljiva završnica prvog dela meča.

Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Posle prvih 45 minuta meča na Banjici, Crvena zvezda vodi protiv Rada rezultatom 2:1 u 35. kolu Superlige Srbije.

"Crveno-beli" su od samog početka meča preuzeli terensku inicijativu i prvi zapretili preko Pavkova.

Istakao se tom prilikom iskusni čuvar mreže Rada Kahriman koji je u tri navratio branio udarce Zvezdinog napadač, ali gosti su ipak stigli do vođstva.

Igrao se 31. minut kada je Ivanić probio po desnoj strani i uposlio Filipa Falka kojem nije bilo teško da zatrese mreže.

Ekipa Rada je nakon primljenog gola zaigrala dosta bolje, Kaluđerović je pogodio stativu, a zapretio je udarcem i nakon toga, no kazna za promašaje usledila je u 43. minutu kada se Milan Pavkov našao na pravom mestu u pravo vreme.

Nije to bilo sve, samo minut kasnije Nemanja Mladenović uzvratio je lepim pogotkom posle proboja po desnoj strani.

Završnica prvog dela najavljuje zanimljiv nastavak meča...