Izvor: Sportske.net, blic.rs

Posle brojnih reakcija iz Crvene zvezde, večeras se oglasio i generalni direktor kluba.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

U Zvezdi se ne stišava bes zbog pojedinih odluka sudije Danila Grujića.

Podsetimo, crveno-beli se pre svega žale na nepriznati gol Bena iz prvog poluvremena, pri rezultatu 0:0, a onda i na gol koji je u 35. minutu postigao Partizanov napadač Nemanja Nikolić.

Posle trenera Milojevića, pojedinih igrača i sportskog direktora Mitra Mrkele, svoj stav je večeras izneo i generalni direktor kluba Zvezdan Terzić.

''Sramno suđenje, ne pamti se da je u nekom derbiju jedan klub oštećen za dva gola. Nikolić je morao da dobije direktan crveni karton'', poručio je Terzić, a prenosi ''Blic''.

Terzić ima još primedbi na Grujićevu večerašnju arbitražu...

''Grujić je produžio utakmicu samo tri minuta, time je jasno pokazao kakve su mu namere bile. Izmišljao je faulove kod Pakvova, nije mi jasno šta je hteo sudija Grujić'', objašnjava Terzić.

Na kraju je prozvao i ''večitog rivala'', postavljajući konkretno pitanje ljudima iz Humske.

''Šta će sada reći ovi naučnici iz Partizana? Nadam se da će posle ovog sramnog suđenja prestati da obmanjuju narod i da izigravaju žrtve'', istakao je Terzić.

40 Komentara

Pixi GOOL iz kornera
Sunday, 03.03.2019
16:26

Ja moram da priznam da nikad nisam gledao na Marakani jednu utakmicu u kojoj protivnik Zvezde igra sa tri zadnja vezna kao sto je to bilo u 159. derbiju.

SvetskiSampion
13:00

Ko o cemu ... uvek su bili takvi, glasni "drz'te lopova" itd itd.

16:26

Najveca su bruka i sramota srpskog sporta.

10:22

Napad je najbolja odbrana! Za razliku u bodovima niste pokazali nikakvu dominaciju u igri..cak je partizan igrao lepsi fudbal. A drugi put trazite da partizan od pocetka igra sa dva igraca manje, mozda vam to nesto pomogne. 😆

Gogi-11
15:51

Kako je to igrao bolje 1 samo jedan sut u okvir gola ste imali gol vam ne racunam bio je neregularan

gorango
Monday, 04.03.2019
00:28

Da ali verovatno im je taj jedan sut bio lepsi :)...ili mozda imaju neku svoju matematiku, ko ce ga znati. Sa njima uvek komedija.

Nole
23:59

Pa nisam primetio ni da ste vi imali nekih sansi ali ok placite njačite kao i uvek 👍

Gogi-11
15:53

I jos nesto razlika u bodovima se ne stice samo u derbiju....

Luka Laban db
10:19

Hahahaha....sa Covicem pod ruku pa pisite saopstenja...jadni ste!

Südkurve München
10:11

Nece Terzicu sve dok si ti tu

MarkoSi
08:44

Terziću, sve si u pravu i za poništen gol i za partizanov gol iz ofsajda i za direktan crveni Nikoliću, zaboravio si još i drugi žuti Pavlviću pošto je sa leđa vukao Boaćija nekoliko metara. Ipak, iza sudija se ne sme sakrivati pravi problemi, a to su da Zvezda izgleda ne ume da napadne i da nam je i dalje odbrana prilično loša (Milunović nije ni do kolena Le Taleku i Degeneku).

????JULEN 8 GUERRERO????
08:38

Rećemo da smo zakinuti za dva penala.. Rećemo da mi tražimo VAR kojem se zvezda protivi jer mi ne želimo golove sa atletske i one gde je lopta na liniji a za vas je u golu.. Rećemo da si ti oličenje zvezdinog poštenja, ti za kojim je interpol raspisivao poternice..

Nikola Mitrovic_fb
07:49

Naucnici? Hm. I nama je isto ponisten cist GOL gad ga je dao Mali Mihajlovic u Humskoj, I mi nismo kukali Jos smo izgubili taj derbi 1-2

Gogi-11
15:55

I nama je ponisten gol milijasa secas se a nije bilo ofsajda da be nabrajam vise unazad tema je jucerasnji derbi...

05:46

Terzicu magijo sto im bre to radis. Nemoj stvarno preterujes jer to je stvarno prenisko.

05:39

Stvarno sramota onaj mali iza ledja Pavkova vesam mu se za vrat, a sudija svira faul za partizan. Pa nije on dzaba clan one grupe iz Cokota.

13:54

To je najobičniju fotošop i podvala.. Lik je gan i dokazao je to, godinama sakati Partizan s vas gura, kao juče..

Man united
08:33

ахахаха, фотошоп. Што ли то тада нисте причали. Него сад кад мислите да су сви заборавили, па мислите да се нико не сећа.

17:43
petar000
02:52

Pa dobro, sudije vam naprave 20 bodova prednosti i onda jedna situacija sve okrene u vasu korist. Hiljadu puta vec vidjeno. Inace, ofsajda kod gola Nikolica nije bilo, tako da tu pricu mozete macku o rep.Nego, sta cemo sa penalom nad Kosovicem?

Lav
13:26

Ajd da je i bio penal, al sta je sa crvenim kartonima za Pavlovica i Nikolica ? Pa sa ponistenim golom Bena itd, itd.. Ps Mirkovic udara Kosanovica.. Posle se i izvinio

ForzaJuve
02:47

Koliko smo mi skrenuli, i jedni i drugi, sa obe strane brda...
Puštamo da nas lože ovi kreteni iz uprava i jednog i drugog kluba, kapiten, igrači. Umesto svi lepo da se pogledamo u oči i da priznamo da za 90. minuta nismo videli da je bilo koja ekipa uspela da spoji 4-5 dodavanja, da stvori neku ozbiljnu akciju ili bilo šta. Par individualnih poteza i to je sve od derbija! Najzanimljiviji momenti, pored golova, su bila koškanja među igračima.
Ložimo se bez razloga, a liga i fudbal su nam dotakli dno dna!

NOTHING ELSE MATTERS
13:56

S tom razlikom da se Grobari i ne loze bas toliko...

Gogi-11
15:57

I to je tacno... ali i ono malo sto izigraju pokvare kreteni sa zastavicama i pistaljkom...

KING OF JUNGLE♦⭐♦⭐♦⭐
01:12

U proseku je Partizan oštećen za 2 gola u Večitim derbijima. Večeras nije dosuđen penal kada je Milunović sapleo Kosovića, zaustavljena kontra Partizana za 2:0 kada je izmišljen faul za zvezdu koja iz tog poseda daje gol u rekontri. Samo večeras u ove dve situacije je Partizan oštećen za 2 gola. Da ne pričam o žutim, crvenim kartonima i prekršajima ili nekim manje važnim stvarima koje takođe utiču na utakmicu, a taj Pavkov ne da je pravio faulove koji nisu svirani već je laktom udario Pavlovića za šta nije dobio žuti kao kada je Pavlović udario Boaćija. Pa 4 minuta je produžio u prvom poluvremenu bez potrebe kada ste jurili rezultat, a u drugom poluvremenu se setio nekih ranijih derbija kako ga primate u nadoknadi. Da je produžio 7 minuta i da ste ga primili u 97. kao ranije onda biste kukali zašto je produžio 7 minuta. Najbolje da vi sudite sami, mada mislim da biste se i tada međusobno posvađali jer vam ni to ne bi odgovaralo. Naučnici iz Partizana traže VAR i strane sudije ono što vi izbegavate. Nego kada niste poslednji put pomerili derbi na vašem stadionu kako vam odgovara? Jovančić se oporavio za ta 3 dana, ali ste zaboravili i da će Pavlović biti stariji za ta 3 dana :D