utorak 06.08.2019.
23:02

Fudbaleri Crvene zvezde remizirali su na stadionu "Rajko Mitić" sa ekipom Kopenhagena u okviru trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Sportske.net/Nikola Krstić

Srpski šampiona je u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona dočekao danskog, a susret u Beogradu okončan je remijem 1:1 (1:0), kojim će, naravno, daleko zadovoljniji biti gosti.

Zvezda je večeras bila daleko bolji rival, puleni Vladana Milojevića su motivisano i disciplinovano ušli u meč, utisak je da su danas potpuno nadigrali rivala.

Ipak, u smiraj susreta, pad Pepa Bila u kaznenom prostoru Zvezde sudija Tijago Martinš okarakterisao je kao prekršaj, te su Danci dobili priliku praktično ni iz čega da dođu do zlata vrednog gola.

Tako je i bilo, Vind je lukavo i smireno izveo udarac sa kreča, Borjan je savladan, gosti su poništili gol Milana Pavkova sa kraja prvog dela igre.

Usledila je nakon toga još jedna prilika za Zvezdu, Ben je pao pred golom rivala, ovoga puta se portugalski sudija nije oglasio.

Navijači su jasni, Zvezda je oštećena, smatraju da Jovančić nije napravio prekršaj nad Bilom za penal, kao i da je par minuta kasnije morao biti jedanaesterac za Crvenu zvezdu, nakon duela Zeke i Bena u kaznenom prostoru Kopenhagena.

Zadovoljni su igrom i zalaganjem svojih ljubimaca, u nastavku pogledajte neke od komenatara da društvenih mreža.

Interesantan je i podatak da je Zvezda u pet navrata remizirala kod kuće u evropskim utakmicama, u dva navrata su prošli dalje, tri puta su eliminisani.