Engleska će od osmine finala Eura imati levog beka!
Autor: Lazar Nikolić
četvrtak 27.06.2024.
19:30
Izvor: Sportske.net
Važna vest za selektora Gareta Sautgejta.

EPA-EFE/Facundo Arrizabalaga
Povezane vesti
Fudbalska reprezentacija Engleske nije briljirala u grupnoj fazi Evropskog prvenstva u Nemačkoj, ali je svejedno sa pet osvojenih bodova osvojila grupu C ispred selekcija Danske, Slovenije i Srbije.
Englezi će u osmini finala igrati protiv Slovačke 30. juna u Gelezenkirhenu, a na toj utakmici "Grodi albion" biće znatno jači.
Naime, jedini klasični levi bek u timu, fudbaler Mančester junajteda konačno je spreman i staviće se na raspolaganje selektoru Garetu Sautgejtu.
Šo je došao nespreman na EURO, ali ga je Sautgejt čekao i izgleda dočekao za eliminacionu fazu, te će najverovatnije i startne postave biti izbačen Kiren Tripije, nominalni desni bek, koji je u nedostatku Šoa pokrivao suprotnu stranu.
0 Komentara