"Bonga i NBA? Samo mu dajte papir i olovku da potpiše"
Iskusni plejmejker vidi saigrača u najjačoj ligi na svetu.

Povezane vesti
Košarkaš Partizana Isak Bonga oduševio je sinoć košarkaški svet tako što je ključan doprinos osvajanju zlatne medalje reprezentacije Nemačke na Evrobasketu, a briljantn partija krilnog igrača pokrenula je temu njegovog povratka u NBA ligu.
Bonga je već bio član najjače košarkaške lige na svetu, ali je tek po povratku u evropsku košarku dokazao klasu.
Mada smo jutros obelodanili da mu je istekla NBA klauzula te da će ostati u Partizanu, mnogi Bongini saigrači iz reprezentacije bi voleli da ga ponovo vide "preko bare".
Sinoć smo pisali o Johanesu Timanu, a slično mišljenje deli i Maodo Lo, koji je ovog leta pojačao ekipu Žalgirisa.
"On je već bio tamo, tako da zaslužuje da bude u NBA i uveren sam da bi mogao da se snađe. Na ovom nivou, između Evrolige i NBA razlika je minimalna. Ako mene pitate – naravno da Bonga može da igra u NBA. Samo mu dajte ugovor i olovku da potpiše. Smatram da to važi za mnogo evropskih igrača. Ako možeš da šutiraš trojke, imaš visok nivo atleticizma i dobro telo – sigurno možeš da igraš u NBA. Bonga ima sve navedene kvalitete, može da ide tamo", istakao je iskusni šuter.
Podsetimo, Bonga je prošlog leta stigao u Partizan nakon dve godine u Bajernu iz Minhena i već u debitantskoj sezoni ostvario najbolji individualni učinak u Evroligi.
☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷
Admiral Bet vam nudi sjajne kvote kada je u pitanju klađenje na košarku, tu su i poeni igrača , kao i mogućnost klađenja uživo tokom same utakmice.
Čitavu ponudu klađenja na košarku i rezultate uživo možete ispratiti i online na sajtu Admiral Bet.
1 Komentara
DjoleO
To bi ste vi želeli ali želja vam se neće ispuniti.