Bongi posle plasmana u finale drago što ga saigrači iz Partizana prate, a da li i on njih?
Novo finale za Nemačku, a Isak Bonga jedan je od važnijih igrača Mumbruove ekipe
Povezane vesti
Košarkaš reprezentacije Nemačke Isak Bonga rekao je da su on i njegovi saigrači došli u Rigu po zlato.
Posle plasmana u finale Evropskog prvenstva, Nemci sada imaju priliku da objedine svetsku i kontinentalnu titulu u poslednje dve tri godine. Finska je pripretila u nekoliko navrata, ali nisu mogli da ostanu u igri do kraja.
"Mislim da je tim igrao dobro u skoku, da smo imali više energije", počeo je Bonga koji je ubacio 10 poena.
Kako je bilo čuvati igrače kao što su Luka Dončić, Lauri Markanen i drugi?
"Sjajno je. To su ljudi koji nude posebne stvari na oba kraja parketa. Ulazim u te duele sa mnogo ponosa kako bih bio siguran da oni znaju da sam tu".
Mediji pišu da bi mogao biti kandidat za defanzivca turnira, a šta on misli o tome?
"Nije me briga".
Nemci su se u miks zoni pojavili bez mnogo emocija nakon plasmana u finale.
"Mislim da je to jer smo tek odigrali utakmicu. Srećni smo, da nas neko ne shvati pogrešno. Znamo za šta smo sposobni i znamo da smo došli ovde da osvojimo trofej".
Hoće li gledati drugo polufinale kako bi se što bolje pripremio?
"Ne treba mi nikakva priprema".
Subota veče, igra i Partizan protiv PAOK-a, da li će gledati možda?
"Nisam gledao do sada nijednu utakmicu".
Kratki odgovori su se nastavili, kao i pitanja, te je usledilo sledeće: Karlik Džons ga prati na turniru, šta misli o tome?
"Lepo je kada znaš da te gledaju saigrači".
0 Komentara