Loznica slavi futsalere, šampion Srbije stigao do osmine finala Lige šampiona!

21:35

Veliki uspeh "zelenih".

UEFA
UEFA

Šampion Srbije u futsalu KMF Loznica plasirao se u osminu finala Lige šampiona gde će se naći među 16 najboljih evropskih ekipa.

Srpski predstavnik pobedio je danas švedski Erebro u Mostaru rezultatom 6:3 u okviru kvalifikacionog turnira koji je tako okončao sa maksimalne tri pobede.

Loznica je povela u trećem minutu golom Rosića, da bi tri minuta kasnije Rodrigez izjednačio.

Usledila je furiozna partija "zelenih", u 16. minutu precizan je bio Avramović, odmah na početku drugog poluvremena Kocić je pogodio sa penala, da bi Avramović ponovo bio strelac u 23. minutu.

Uzvratio je Rodrigez golovima u 29. i 31. minutu, ali je Loznica pogocima Avramovića i Dudua ostvarila sigurnu pobedu i stigla do 16 najboljih evropskih ekipa.