AdmiralBet i Sportske bonus tiket - Biće golova u Evropi i Južnoj Americi!

Autor: Lazar Nikolić
četvrtak 05.09.2024.
12:30

Na programu su mečevi reprezentacija.

Pred nama su utakmice reprezentacija, kojih smo se malo uželeli nakon završenog Evropsmkog prvenstva i Kopa Amerike.

U Evropi počinje novo izdanje Lige nacija, dok Južnoamerikanci nastavljaju kvalifikacije za Mudnijal 2026. godine.

AdmiralBet vam danas nudi sjajan bonus tiket na golove, a za vas smo spremili četiri para i uvećanu kvotu 34,46, umesto 29,97.

Za početak meč sa "Marakane" Srbija - Španija. Uvereni smo da će golova biti, bar jedan u prvom i najmanje dva u drugom poluvremenu.

Zatim, i druga utakmica iz naše grupe Danska - Švajcarska i ukupno više od 2.5 gola.

Spektakl se očekuje na utakmici Portugalija - Hrvatska, verujemo da ćemo videti golove na obe strane.

Za kraj idemom u Južnu Ameriku gde Bolivija dočekuje Venecuelu, naša opklada za ovja meč - gol u prvom i 1-3 u drugom poluvremenu.