Beton - Juve se vraća, Baija se ne šali

Autor: Ivan Cvetković
petak 21.10.2022.
17:00
Izvor: Sportske.net

Četiri predloga za "sigurice" koje mogu da vam donesu pristojnu zaradu.

Povezane vesti

1014 Southampton - Arsenal 2 (1.60)

Arsenal nije igrao u šampionatu sredinom nedelje, razlog je zaostali meč u LE protiv PSV u četvrtak, ali pred tu utakmicu Arteta je rekao da će odmarati ključne igrače. Jer put u Sautempton je važniji, "Guneri" su lider šampionata, izgubili su samo jedan meč, svi očekuju pad, ali istini za volju tim iz Severnog Londona ne pobeđuje slučajno. Igraju odlično i favoriti su protiv "Svetaca" kojima bi odsustvo pravih pojačanja i štednja u prelaznom roku mogli da se obiju o glavu. U ovom trenutku su pri dnu tabele, biče umorni i od sudara sa direktnim rivalom Bornmautom, pa nas sve to navodi da probamo nastavak Arsenalove serije.

1303 Juventus - Empoli 1 (1.51)

Dva puta smo savetovali da se kladite na Juventus kod kuće, oba puta su pobedili, pa nema razloga da budemo ljuti na njih zbog slabe sezone. Slavili su u derbiju grada protiv Torina, presudio je naravno Dušan Vlahović. Empoli u Pijemonto stiže u petak, dan ranije, jer Juve igra u Lisabonu protiv Benfike u Ligi šampiona, ali budimo realni, mjihova nada u top 16 je umrla u Izraelu. Alegri će izvesti najjači tim, gosti nisu naivni, kako smo i pretpostavili dobili su Moncu prošle nedelje. Empoli je prošle godine šokirao Juventus u "Areni", ali ima očajan skor sa "Zebrama". Oba trenera imaju probleme sa povredama, Milik će početi meč zajedno sa Vlahovićem, njih dvojica dobro funkcionišu u tandemu.

2920 Rangers - Livingston 1 (1.20)

Gersi kasne za Seltikom dva boda, nadaju se da će uspeti da se vrate na tron, još je rano govoriti, sada je ekipa vezala četiri pobede i mada Livingston ume da bude nezgodan, ipak je teško očekivati bilo kakvo iznenađenje na Ajbroksu. "Livi" je u sredini tabele, pobedili su Sent Džonston prošlog vikenda, nadamo se da ste pratili naš "savet za hrabrije" da probate sa minimalcem "Lavova". To je bila peta pobeda sezone, imaju isto toliko poraza. Što se tiče gostovanja u Glazgovu Rendžersima, Livingston je poslednji put odneo bod 2015. tada su obe ekipe bile u Čempionšipu. Obično gube tesno, teško daju golove protiv ovog rivala.

3066 Bahia - Vila Nova 1 (1.53)

Baija se neće šaliti, do kraja je ostalo tri kola, ovo je šansa da cementiraju povratak u elitu. Naime, oni su na trećoj poziciji, peti Resife ima četiri boda manje. Do kraja, domaćin iz Salvadora, posle meča sa bezbednom Vila Novom igra sa Gvaranijem i "Kardinalima" iz Alagoaša, ali ako ovde ne pobedi stvoriće sebi pritisak. Gostujuća Vila Nova je u sredini tabele, motiv je na strani domaćih koji mnogo bolje igraju na "Fonte Novi", pogotovo u poslednje vreme. Isključivo zahvaljujući pobedama na domaćem terenu Baija je održala mesto u prva četiri i na putu je ekspresnog povratka u elitu.

Ne propustite