Da li ste iskoristili sjajnu kvotu na Nathov gol iz penala?

sreda 20.12.2023.
21:43

Rekli bismo, prilika kakva se ne propušta...

2023 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Prvi ovosezonski ''večiti derbi'', a ukupno 171. po redu odigran je večeras na stadionu u Humskoj, gde je Partizan savladao Crvenu zvezdu sa 2:1 i preuzeo čelo tabele.

Crno-beli su tako postali jesenji prvaci sa bodom više od Crvene zvezde, a večerašnji trijumf u derbiju doneli su im svojim golovima Bibars Natho iz jedanaesterca u 41. i Mateuš Saldanja u 66. minutu meča, dok je jedini gol za Zvezdu delo Šerifa Endiaja u 71. minutu.

Bilo je još prilika na obe strane, moglo je da bude i više golova, ali pogodak koji je postigao Bibars Natho, a pogotovo to što je postignut sa bele tačke, posebno je obradovao sve one koji su iskoristili specijal AdmiralBet-a sa izvanrednom kvotom od čak 7.00 da izraelski vezista večeras postigne gol iz jedanaesterca.

On je to učinio bez većih problema, loptu je poslao u jednu, golmana Glazera u drugu stranu, a svima onima koji su iskoristili priliku u AdmiralBet-u i odigrali pomenuti specijal, ovim putem čestitamo!