Akile Polonara pred višegodišnjim potpisom
Njegov status će uskoro biti promenjen.

Povezane vesti
Italijanski krilni centar Akile Polonara nalazi se pred potpisom za Virtus iz Bolonje, javlja "Korijere di Bolonja".
Posle završetka saradnje sa Žalgirisom koja je bila kratka, a potom zbog neigranja usled povrede i mukotrpna, Akile Polonara je slobodan u izboru nove sredine.
I sam je priznao da bi zimus završio u Crvenoj zvezdi da ne bi suspenzije koju je srpski klub dobio od strane Evrolige, pa se tako po završetku sezone ponovo pričalo o njegovom angažmanu na Malom Kalemegdanu. Ipak, prema svemu sudeći, to se neće dogoditi jer se on nalazi pred dogovorom sa Virtusom.
Domaći igrač je u pitanju, vrlo iskusan, što Virtus vidi kao veoma dobro pojačanje na poziciji "četiri".
Virtus će u novu sezonu ući sa nešto drugačijom finansijskom konstrukcijom, odnosno postavili su granicu za primanja koja iznosi 1.500.000 evra po sezoni s izuzetkom Tornikea Šengelije. Tako će mnogi, pa i trener Serđo Skariolo, morati da pristanu na redukciju plate.
0 Komentara