Alonso: "Teško je pobediti Zvezdu u Beogradu"

Autor: Beta Beta
petak 04.11.2016.
23:08
Izvor: Beta

Sito Alonso je bio zadovoljan nakon utakmice protiv Crvene zvezde, ističe da je odbrana njegove ekipe rešila utakmicu.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

Trener košarkaša Baskonije Sito Alonso rekao je da je veoma zadovoljan zbog večerašnje pobede nad Crvenom zvezdom, jer je to teško ostvariti u Beogradu.

"Ovo je bila veoma važna utakmica za nas i velika pobeda jer je teško pobediti Zvezdu u Beogradu", rekao je Alonso novinarima posle utakmice u Beogradu.

Baskonija je pobedila Crvenu zvezdu sa 70:63 u petom kolu Evrolige i nanela joj treći poraz.

"Dobro smo počeli utakmicu, a Zvezda je igrala agresivnije odbranu kada se vratila iz svlačionice u drugom poluvremenu. Mi smo stali u napadu i odbrana je na kraju izvukla ovu utakmicu", naveo je Alonso.

Baskonija će u sledećem kolu dočekati Fenerbahče, dok će Zvezda gostovati Uniksu.

Inače, Alonso je i proglašen za najboljeg trenera u ovom kolu Evrolige od strane specijalizovanog portala "Eurohups".