Armani od hiljadu života, presudio najsrećniji čovek na svetu - Bili Beron!

četvrtak 20.10.2022.
22:35

Lučićeva trojka u poslednjem minutu, ali uzalud, Srbin je morao ubrzo na klupu...

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs

Još jedna tesna pobeda Armanija, ovoga puta na gostovanju Bajernu rezultatom 81:83.

Domaći su bili bolji rival u prvom poluvremenu i imali su prednost nakon 20 minuta igre od 6 poena razlike, ali je Armani polako počeo da se vraća u susret i da bude ravnopravan rival.

Na kraju, velika neizvesnost.

Pangos je promašio veoma lagan šut na minut i 20 do kraja, a na drugoj strani Vladimir Lučić je pogodio trojku za 79:77!

Usledio je sumnjiv faul Vladimira Lučića, moglo je vrlo lako da bude i faul u napadu, ali je Srbin na 45 sekundi do kraja morao van terena zbog petog faula.

Vinston je pogodio za 81:79, ali ovaj Armani ima hiljadu života, Bili Beron je pogodio svoju prvu trojku na utakmici na 20 sekundi do kraja meča.

Vinston je promašio čitav obruč, ali je Beron napravio faul zbog kog je Mesina "poludeo" na klupi. Ipak, Vajler-Veb je promašio dva slobodna bacanja što je bio i kraj domaćih... Zbog toga mu je zahvalan Bili Beron, čovek kojeg je spasio.

Najefikasniji u redovima domaćih bio je Vinston sa 20 poena. Jaramaz je imao 10, Lučić 9. Kod gostiju Meli 17 poena, Dejvis 14.