Ataman pred Partizan: "Nismo spremni!"

Autor: Lazar Nikolić
četvrtak 18.01.2024.
18:45
Izvor: Sportske.net

Trener "zelenih" smatra da njegova ekipa u lošem trenutku dočekuje crno-bele.

EPA-EFE/PETE ANDREOU
EPA-EFE/PETE ANDREOU

Povezane vesti

Košarkaši Panatinaikosa sutra od 20.15 sati dočekuju Partizan u meču 22. kola Evrolige.

Domaći su favoriti u "OAKA areni", trenutno su četvrti na tabeli sa skorom 13-8, dok je Partizan sedmi sa 11 pobeda i 10 poraza. Uz to "zeleni" imaju niz od tri evroligaške pobede, ali svejedno trener grčkog tima Ergina Ataman smatra da njegov tim nije spreman za duel sa crno-belima.

"Najgore je očekivati "žurku"... Nismo radili kako treba cele nedelje, imamo problema sa povredama i bolestima. Nisam spreman za ovu utakmicu. Ako mislimo da će biti zabavno protiv Partizana, kao što misle moji igrači, očekuje nas katastrofa", jasan je Ataman.

Kao jedinu pozitivnu stvar turski trener vidi ogromnu podršku navijača u Atini.

"Imaćemo ogromnu podršku sutra, navijači će nam davati energiju, to je jedina pozitivna stvar pred meč sa Partizanom. Nadam se da će momci sa tom energijom pronaći motivaciju jer motivaciju nisam video čitave nedelje",zabrnut je Ataman.  

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke