Bajern kasno zaigrao odbranu, CSKA do pobede u Minhenu

22:24

Ekipa Bajerna nije uspela da savlada jednog od favorita za osvajanje titule Evrolige.

EPA-EFE/DANIEL KOPATSCH

Niko ne može da pobedi Real Madrid i CSKA ove sezone.

Jedini su i dalje bez poraza nakon sedam kola u Evroligi, a ruski tim je uspeo da savlada Bajern iz Minhena na gostovanju rezultatom 93:79.

Posebno su bili impresivni u prvom poluvremenu kada su gosti postigli čak 56 poena, što je veoma teško protiv ekipa koje predvodi Dejan Radonjić, priznaćete.

Meč je rešen u drugoj četvrtini, tada su gosti napravili ključnu seriju, poveli sa 54:36 i nakon toga su domaći uspevali da spuste razliku, ali ne ispod deset poena.

Đedović i Vilijams najbolji u redovima domaćih sa po 14 poena, Lučić je dodao 12, a Jović je imao 9 poena, 4 skoka i isto toliko asistencija. Kori Higins je bio nerešiva enigma za domaćina, postigao je 18 poena, Peters je postigao 13, a Rodrigez 12 poena i 8 asistencija.