Pobedom u Barseloni protiv Lokomotive ekipa Ćavija Paskvala je nadomak polufinala Evrolige.

euroleague.net

CSKA sa nestrpljenjem čeka poslednjeg učesnika F4 u Berlinu pošto će sa pobednikom serije Barselona - Lokomotiva igrati u polufinalu.

Barsa je nadomak toga pošto će u narednom meču imati meč-loptu i to na svom terenu.

Ekipa Ćavija Paskvala je danas slavila sa 82:70, imala je i oko 20 poena prednosti, rezultat nije dolazio u pitanje u drugom poluvremenu i sasvim zasluženo Barselona ima meč-loptu pošto je povela sa 2:1 u seriji.

Sve što su gosti danas uspeli da urade jeste da povedu krajem prve četvrtine pred sam kraj i to sa 7 poena prednosti, ali je onda sredinom druge Barsa uzela stvari u svoje ruke i krenula da melje svog protivnika.

Sve je bilo jasno sredinom poslednje deonice kada je Barselona povela i sa 23 poena prednosti 82:59.

Abrines je dominirao, imao je 25 poena, dok je Satoranski ubacio 13, a odličan je bio i Doelman sa 12.

Rendolf najbolji sa 16 poena u ekipi Lokomotive, Dilejni je sakupio 15 poena.