Bivši Zvezdin centar razbio Baskoniju!

Autor: Darko Mitrović
nedelja 06.02.2022.
20:20
Izvor: Sportske.net

Kakav meč srpskog centra!

KSS
KSS

Povezane vesti

U španskoj Endesa ligi ovog vikenda igra se 21. kolo, a u centar pažnje dospeo je nekadašnji centar Crvene zvezde Dušan Ristić.

On je obeležio utakmicu između Fuenlabrade i Baskonije i najzaslužniji je za pobedu domaćeg tima nad evroligašem rezultatom 84:70.

Ristić je dominirao na parketu, a meč je završio sa 27 poena i 10 skokova. Pogodio je deset od 15 pokušaja za dva poena, a upisao je i dve trojke iz četiri pokušaja, uz još samo jedan poen sa linije slobodnih bacanja.

Osim Ristića, odličnu partiju prikazao je i nekadašnji kapiten Partizana i naš reprezentativac Dragan Milosavljević sa 13 poena, četiri skoka i dve asistencije. U ekipi Baskonije najefikasniji Piters sa 16 poena, sedam asistencija i šest skokova.

Fuenlabradi je ovo sedma pobeda iz 18 odigranih mečeva, nalazi se na 15. mestu na tabeli, a Baskonija na osmom mestu ima skor 10-9.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke