Blosomgejm MVP četvrtog kola Evrokupa
Košarkaš Ulma najbolji u prethodnom kolu.

Povezane vesti
Košarkaš nemačkog Ulma Džaron Blosomgejm proglašen je za najkorisnijeg igrača četvrtog kola Evrokupa, preneo je danas sajt takmičenja.
Američki igrač je u pobedi svog tima na gostovanju kod Cedevita Olimpije (101:96, posle dva produžetka), upisao 26 poena, 11 skokova, tri blokade i jednu asistenciju, uz ukupan indeks korisnosti 35.
Igrač Lijetkabelisa Gediminas Orelik bio je najbolji strelac kola sa 31 poenom, u porazu od Hamburga (100:96), najbolji po broju skokova bio je igrač Burse Dejvid Dudžinski (16), dok je po broju asistencija najbolji bio srpski igrač Nikola Radičević iz Lijetkabelisa sa 12 dodavanja.
Najbolji po broju blokada u četvrtom kolu Evrokupa bio je igrač Andore Viktor Arteaga, koji je u pobedi nad Partizanom (60:61), zabeležio četiri blokade.
0 Komentara