Boldvin: ''Nažalost, Duško mi je bio trener. Ne volim ga uopšte''
Autor: Darko Mitrović
nedelja 07.06.2026.
12:27
Izvor: Sportske.net
Nosi loše uspomene iz tog perioda.
Euroleague
Povezane vesti
Jedan od najboljih košarkaša Fenerbahčeea Vejd Boldvin je pre dolaska u Istanbul branio boje i Makabija, Baskonije, Bajerna, Olimpijakosa, ali se nerado seća perioda koji je proveo u Baskoniji, gde mu je trener bio Duško Ivanović.
I to baš zbog, kako ističe, saradnje sa Ivanovićem.
"Nažalost Duško mi je bio trener. Ne volim ga uopšte. On je najgori trener kojeg sam ikada imao.
Duško je kombinacija svega – nije da je ogroman ili strašan, ali ne dopušta fleksibilnost.
Nisam mogao da igram svoj stil, a on nije želeo da se prilagodi", izjavio je Boldvin za ''Euro Insiders''.
0 Komentara