Brutalna ''rampa'' nad Novicom probudila Partizan! Evo šta kažu navijači!

subota 01.10.2016.
19:51

Najavio je trener Partizana Aleksandar Džikić da njegov tim na startu sezone neće biti u stanju da pokaže koliko zaista vredi, ali njihova prva četvrtina bila je ispod svih očekivanja. Ipak, već u drugih deset minuta bilo je znatno bolje...

Beta/BranislavBožić/Ds

Posle prvog poluvremena utakmice prvog kola ABA lige, između Mornara i Partizana, rezultat je 28-27 u korist domaćina.

Partizan je očajno igrao tokom prve deonice, uz katastrofalan procenat šuta, veliki broj izgubljenih lopti, a domaći su u nekoliko navrata atraktivnim nlokadama zaustavljali crno-bele.

Videli ste OVDE kako je Robinson zaustavljen ''duplim blokom'', a još atraktivnija bila je blokada Elisa nad Novicom Veličkovićem, koju možete da vidite u prilogu.

Mornar je tada vodio sa 18:10, što je bio i rezultat posle prve četvrtine, ali je Partizan kasnije uspeo da koliko-toliko dođe do svoje igre, posle prve trojke koju je za goste večeras postigao Vanja Marinković.

Potom je van linije 6.75 pogodio i Hečer i crno-beli su tada već uhvatili rezultatski priključak.

Evo i nekih od reakcija navijača na Tviteru, kada je u pitanju igra koju večeras prikazuju crno-belih, uz veliku podršku podršku svojih navijača i na tribinama.